Kategorie
Informacje
Pomoc
Firma
Najczęścej zadawane pytania

Jak znaleźć szukany produkt?

Aby znaleźć konkretny produkt, najlepiej przejrzeć kategorie produktów na stronie głównej naszego sklepu. Można także skorzystać z wyszukiwarki umieszczonej na górze strony, wpisując np. nazwę produktu, nazwę firmy czy kod katalogowy. Klikając na zdjęcie lub nazwę produktu, uzyskają Państwo jego szczegółowy opis udostępniony przez producenta. Znajdują się tam również informację o cenie (brutto) produktu oraz o tym, jak szybko możemy go Państwu dostarczyć.

Które produkty dostępne są „od ręki” i ile będę musiał czekać na pozostałe?

W opisie każdego produktu zawarta jest informacja o jego dostępności. Status: ,,w magazynie” oznacza, że produkt ten znajduje się obecnie w magazynie sklepu outlet.aleotti.pl i jest dostępny od ręki. Statusy: „do 48h”, „do 72h”, „do 7 dni” oraz „do 14 dni” określają przewidywany czas na wysłanie produktu (liczony w dniach roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia). Przy produktach „na zamówienie” o przewidzianym terminie realizacji informujemy Klienta w ciągu 24h (w dni robocze) podczas telefonicznego bądź mailowego potwierdzania zamówienia, po konsultacji z dostawcami.

Jakie są koszty wysyłki wybranego przeze mnie produktu?

Zapraszamy do sekcji: Rodzaje i koszty dostaw.

Dokonałem zakupu i wybrałem formę płatności ,,przelew na konto". Jakie są dane firmy do przelewu?
Dane do przelewu wysyłane są do Państwa po telefonicznym potwierdzeniu zamówienia lub dostępne są również tutaj: Formy płatności

W zakupionym produkcie jest woda. Czy to znaczy, że był używany?

Każdy produkt po zejściu z linii produkcyjnej przechodzi testy szczelności. Towary takie jak bate